قوانین و سیاست ها

وب سایت الینو طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و سیاست ها و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

خدمات و کالاهای عرضه شده توسط وب سایت الینو جهت استفاده‌ در این وبب سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌ سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب سایت الینو (https://eleeno.com) و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

 

اطلاعات شخصی کاربران در الینو کاملاً محرمانه است. الینو تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران انجام می دهد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌ گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد.

تعهدات کاربری

کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت ‌نام و خرید به صورت صحیح در وب‌ سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

 

هرگونه سوء استفاده از نام الینو (فروشگاه اینترنتی الینو)، مکاتبه از طرف الینو و یا استفاده از نام های مشابه که شبه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

 

وب‌ سایت الینو اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

بیشتر بدانید:

تماس با ما | تضمین کالا | الینو