ای مگ

مصطفی طاهری بنیان گذار مجموعه عصر خلاقیت و الینو را بیشتر بشناسید

مصطفی طاهری

مصطفی طاهری

حتما تا به حال نام مجموعه کارآفرینی عصر خلاقیت و یا فروشگاه اینترنتی الینو را شنیده اید. اگر چنین است با ما همراه باشید تا با موسس این دو مجموعه ، مصطفی طاهری بیشتر آشنا شوید. اگر هم تا به حال نام های مطرح شده به گوشتان نخورده، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید تا از ایده های روز بهره مند شوید. در ادامه برای شما توضیحات جذابی آماده کرده ایم

کارآفرینی با دستهای خالی

شاید همه فکر میکنند که تنها «پول» سرمایه است؛ نه! مجموع زمان ، انرژی ، فکر و در انتها پول را سرمایه میدانم. افراد زیادی از طرق مختلف صاحب پول میشوند، اما نه تنها موفق نمیشوند، بلکه مجددا به سطح قبلی یا شاید پایین تر بازمیگردند. تنها علت آن این است که در باقی ابعاد سرمایه (زمان، انرژی و فکر) ثروتمند نیستند. برای موفقیت باید در تمام زمینه ها ثروتمند بود. نه فقط یکی از ابعاد آن.

اما سوال مهم این است که آیا بدون پول هم میتوان صاحب یک کسب و کار موفق بود یا خیر! پاسخ مثبت است. اگر هر یک از 4 رکن بالا را 25 درصد از راه موفقیت در کسب و کار بدانیم، با سایر عوامل میشود پول را به دست آورد. اگر زمان مناسبی را انتخاب کنید، انرژی خوبی فارق از باورهای غلط بگذارید و خوب فکر کرده باشید، هر سرمایه گذاری حاضر است در کنار شما باشد. البته این برای زمانی است که خودتان خواسته باشید.

الینو ، کسب و کار دنباله رو ، اما با ایده های جدید!

حتما میدانید که تمامی کسب و کارهای اینترنتی از یک قاعده ی خاص پیروی میکنند. اما در میان بعضی موفق تر از سایرین هستند. علت آن در چیست؟ چه چیزی موجب میشود فروش دو مجموعه دقیقا با یک ساز و کار متفاوت از هم باشد؟ پاسخ در نحوه ی ارائه است. اینکه شما بتوانید خدمات خود را به گونه ای متفاوت به مشتری ارائه کنید، بتوانید تجربه ی مشتریان خود را مدیریت کنید و بازخورد مناسب بگیرید، تفاوت شما با بقیه است. اصلا از متفاوت بودن نترسید. راه های بی نظیر زیادی وجود دارد که میتواند شما را از بقیه متمایز کند. کافیست فکر خود را به کار انداخته و سعی در ایجاد یک حس جدید در مشتری کنید. کار سختی نیست. ما به شما خواهیم آموخت

عصر خلاقیت ، تمایز شماست

در دوره ی متفاوتی از تاریخ بشر قرار داریم. سرعت تغییر به قدری زیاد است که نمی توانیم خودمان را با آن همسو کنیم. در این دوره اما باید بسیار دقت کنید که با تبلیغات های هیجانی به مسیر غلط نروید. برای ما ممکن نیست که تمام دانش موجود را دریافت و بلافاصله به کار بگیریم! باید در شاخه از آن که میدانید علاقه و استعداد دارید به حد بسیار زیادی توانمند شوید. باید شما را به عنوان مرجع در آن حوزه بشناسند و این اتفاق ارزشمندی است. ما با تیم آموزشی مصطفی طاهری در عصر خلاقیت به شما کمک میکنیم که خودتان را بهتر بشناسید. در سمینار هایی که در طول سال برگزار میکنیم شیوه های جدید کسب و کار را خواهید آموخت تا بتوانید درآمد خودتان را به شکل فوق العاده ای افزایش دهید. دیگر از نبود فرصت های شغلی گله نکنید. شما توان انجام هرکاری را دارید.

برای مشاهده رزومه مصطفی طاهری روی نام او کلیک کنید
خرید کتاب

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *