ای مگ, اخبار سایت

رژ لب های مناسب برای انواع پوست و هماهنگی آن با رنگ پوست بدن

رژ لب

رژ لب های مناسب برای انواع پوست

در میان انواع متفاوت رژ لب، رنگ‌هایی مثل صورتی، بنفش، قهوه‌ای، قرمز و… هستند که خانم‌ها را گیج می‌کنند و شاید فرصت نشود تمام‌ رنگ‌ها را امتحان کنند! ضمن آنکه برندهای مختلف مدام در حال ایجاد تغییر در رنگ‌ها هستند. نکته قابل‌توجه در این میان این است که خانم‌ها معمولاً رنگ رژ لب را با رنگ لباس هماهنگ می‌کنند درصورتی‌که این کار کاملاً اشتباه است و رنگ رژ باید با رنگ پوست هماهنگ باشد.با الینو همراه شوید تا درباره رژ لب های مناسب برای انواع پوست و هماهنگی آن با رنگ پوست بدن همراه شما باشیم.

پوست سفید

– طیف قرمز: پوست‌های روشن باید از به کار بردن رژهایی که طیف نارنجی دارند، خودداری کنند زیرا باعث می‌شود صورتشان شبیه عروسک‌ها شود. اگر پوست سفیدی دارید، قرمزهایی که زمینه آبی دارند، مناسب شما هستند.
– طیف قهوه‌ای: از این رنگ برای مناسبت‌های عصر می‌توانید استفاده کنید اما بهتر است رنگ قهوه‌ای آن به رنگ قهوه یا شکلات باشد. قهوه‌ای و نارنجی صورت شما را شبیه عروسک می‌کند.
– طیف صورتی: این بهترین رنگ رژ لب برای استفاده افراد با پوست سفید است. تمام طیف رنگی صورتی از کم‌رنگ تا پررنگ برای این افراد مناسب است.

پوست گندمی

– طیف قرمز: از این طیف با خیال راحت استفاده کنید اما بهتر است قرمز آن زمینه زرشکی داشته باشد تا پوست روشن‌تر به نظر برسد.
– طیف قهوه‌ای: از این رنگ کمتر استفاده کنید چون صورتتان را بی‌حوصله نشان می‌دهد. شما می‌توانید از رژ لب قهوه‌ای کاراملی تیره که زمینه صورتی دارد، استفاده کنید.
– طیف صورتی: این رنگ ممکن است صورتتان را زرد نشان دهد اما اگر اصرار به استفاده از این طیف دارید، بهتر است از رژ لب صورتی گرم استفاده کنید. این رنگ اگر با پایه آبی استفاده شود، مناسب‌تر است.

پوست برنزه

– طیف قرمز: طیف قرمزی که انتخاب می‌کنید باید صورتی یا قرمز تیره داشته باشد. از رژ لب های قرمز و نارنجی که پایه صورتی دارند، استفاده نکنید چون صورتتان را تیره‌تر می‌کند.
– طیف قهوه‌ای: از رژ لب رنگ قرمز قهوه‌ای و خرمایی استفاده نکنید اما می‌توانید قهوه‌ای تیره که نزدیک به رنگ شکلات و قهوه است را به‌کار ببرید.
– طیف صورتی: پوست قهوه‌ای می‌تواند از رژ لب رنگ صورتی استفاده کند، درصورتی‌که انواع تیره آن را انتخاب کند.

پوست برنزه با زمینه قرمز

– طیف قرمز: از رژ لب قرمز و نارنجی که پایه صورتی دارند مانند قرمز ماهگونی استفاده نکنید.
– طیف قهوه‌ای: از همه انواع طیف قهوه‌ای می‌توانید استفاده کنید.
– طیف صورتی: می‌توانید از این رنگ استفاده کنید اما بهتر است از رژ لب صورتی استفاده کنید که پایه بژ داشته باشد.

الینو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

الینو مگ در اینستاگرام
الینو مگ در پینترست
الینو مگ در توئیتر
الینو مگ در یوتیوب
الینو در آپارات

از اینکه در این مقاله با « رژ لب های مناسب برای انواع پوست و هماهنگی آن با رنگ پوست بدن » همراه ما بودید صمیمانه سپاسگذاریم. امیدواریم که بتوانیم در راستای سلامت، مد و زیبایی شما مفید باشیم

eleeno logo

همچنان در مجله مد و زیبایی الینو بمانید

شامپو خشک چیست؟ چند واقعیت عجیب درباره شامپو خشک که نمیدانید
اسپری نمک چیست و چگونه میتوانیم با آن حالت های زیبا ایجاد کنیم؟
تابستان و اهمیت مراقبت از پوست
نکاتی برای خلاص شدن از موهای گره خورده
برنز کردن پوست در تابستان
رنگ رژ لب در شخصیت شما موثر است!
درمان خانگی پوست سر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *