درباره الینو

توسعه اینترنت روش های خرید ما را دستخوش تغییر کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی (دسترسی سریع و راحت) تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در رویه خرید ترغیب می کند بطوری که امروزه افراد این روش را منطبق بر شرایط زندگی مدرن می بینند. با توجه به شکل گرفتن انواع فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف خرید اینترنتی، ما بر آن شدیم تا اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی زیبایی و مراقبت از مو با قرار دادن محصولات شوارتسکف آلمان در سبد کالایی به نام الینو را راه اندازی کنیم

فروشگاه اینترنتی الینو اولین سایت تخصصی آرایشی و خرید آنلاین محصولات شوارتسکف، گلینت، ژونزک، آیوما، اوسیس، لوازم شینیون، دکتر مورد، لیبل ام، نلی، ویتامول، پرو ویو، گتسبی، کروتن و… در ایران است که جدیدترین محصولات این شرکت را ارائه می دهد که امکان مشاهده و مقایسه محصولات از مزیتهای این فروشگاه آنلاین می باشد. اطلاعات تمامی محصولاتی که در سایت قرار دارد دقیق و کاملا واقعی و بدون بزرگ نمایی میباشد.

الینو جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور و اعتقاد قلبی خود می داند و تمامی پرسنل آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل راضی باشند. زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود.

 

راهبرد فروشگاه اینترنتی الینو

راهبرد اصلی مدیران فروشگاه اینترنتی الینو از همان ابتدا ایجاد بالاترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود از خرید اینترنتی محصولات می دانستند، زیرا مطلع بودند که در دنیای امروز، با ابزار های ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند. رویکرد الینو ارائه بهترین خدمات به خریداران است و بدیهی است ارسال و تحویل کالا در کمترین زمان ممکن یکی از دغدغه های مهم ما باشد.

صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیک الینو آقای مصطفی طاهری بوده و در فروشگاه اینترنتی الینو کلیه محصولات مربوط به پوست و مو عرضه میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ها 02126101390 و 02634645960 تماس حاصل فرمایید

بیشتر بخوانید:
قوانین و سیاست ها تحویل کالا مجله ی زیبایی و مد | فروشگاهمشاوره تخصصی محصولات | درباره الی